Cenas un pasūtījumi

Katra lieta ir unikāla un tajā ir manas idejas, darbs, enerģija, laiks un mīlestība. Citējot kādu klienti: „Tevis izgatavotās lietas ir ar mantošanas tiesībām :)”
Mana piebilde- var nodot mantojumā, ja vien lieta nav tik mīļa, ka pirms nodošanas ir jau novalkāta 🙂

Visi izstrādājumi ir kvalitatīvs roku darbs.

 

 

 

 

Apģērbs:
Apgleznotām lina kleitām cenas ir sākot no  330- 550+ eiro.

Lina tunikām no 200-350+ eiro.

Apgleznotām zīda kleitām (ar dabīgā zīda oderi) no 700-1500+eiro.
Apgleznotas zīda kāzu kleitas cena no 850-2000+ eiro.
Apgleznotas kāzu kleitas no lina maksā sākot no 500-1500+ eiro.

Zīda blūzēm, tunikām no 250-550 eiro.

Kleitām iespējams pieskaņot apgleznotu kreklu vai kaklasaiti vīrietim.
Vīriešu lina krekli no 200-350 eiro un vairāk.

 

Akesesuāri
Apgleznotas šalles un lakati maksā no 85-550 eiro.
Apgleznotas kaklasaites no 55-150 eiro. www.kaklasaites.lv
Tīmekļu šalles no 70-350 eiro.
Apgleznoti lina galdauti no 65-350 eiro.
Par pasūtījumiem:

Iespējams iegādāties jau gatavas lietas par fiksētu cenu un iespējams pasūtīt ko īpašu sev. Pasūtījuma cena tiek atrunāta, bet jārēķinās, ka pasūtījuma darbi VIENMĒR paņem vairāk enerģijas, uzmanības un laika, tāpēc pasūtījuma cena ir lielāka nekā izstrādājumam, kuru esmu izgatavojusi pēc savas ieceres.
Ja vēlaties kaut ko dāvināt sev vai kādam draugam, draudzenei vai kolēģim, bet neesat drošs kas varētu konkrētajam cilvēkam piestāvēt- nebaidieties! Vairāk kā 20 gadus strādājot ar klientiem saprotu, kas kam labāk piestāvētu, gan ņemot vērā vizuālos parametrus, gan rakstura īpašības, gan dzīvesstilu. Kopā atradīsim labāko risinājumu! Un protams, pieejamas arī dāvanu kartes!

Ja vēlaties īpašo kleitu īpašajai dienai- arī to kopā izsapņosim!

Digitālā dizaina kolekcija
Kopš šī gada varat iegādāties apģērbus ar mana dizaina apdruku.  Radīt dizainu digitālā formātā, man pašai ir interesanta pieredze, savukārt klientiem ir iespēja iegādāties izstrādājumus ar manis radītu kompozīciju par nelielāku samaksu nekā, ja tas būtu roku darbs. Izstrādāto dizainu pielāgoju dažādiem apģērbiem, apaviem un aksesuāriem. Tādejādi iespējams sakomplektēt dažādus apģērbus ar vienādu dizainu- piemēram kleitai pieskaņot apavus,  kreklam bikses vai svārkus. Vairāk skatīties sadaļā produkti/ drukātā dizaina kolekcijas.

Arī šiem izstrādājumiem ir zināma ekskluzivitāte, jo tos izgatavo tikai pēc JŪSU pasūtījuma saņemšanas. Tāpēc, lūdzu, pirms pasūtat izstrādājumu internetveikalā, pārliecinieties, ka izvēlētais izmērs atbilst JŪSU mēriem izmēru tabulā.
Šādu formātu izvēlos, jo tas ir ekaloģiski- radīt izstrādājumu pēc pasūtījuma, nevis saražot un tad utilizēt. Dizaini ir ļoti dažādi un arī izstrādājumi ir daudz un dažādi, tāpēc var gadīties, ka kādu lietu pasūtat tikai jūs vienīgais 🙂 Un tad, lai arī tā ir apdruka- tāda būs tikai jums :))
Kontakttālrunis: +371 29173337

Uz tikšanos!
Agnese