Printētā dizaina kolekcija

Šis ir jauns virziens, kuru jau ilgāku laiku esmu vēlējusies realizēt. Lai to īstenotu vajadzēja apgūt vairāk jaunu zināšanu, prasmju un iemaņu. Šis process atšķirās no individuāli izgatavoto izstrādājumu radīšanas procesa, bet nav mazāk interesants un aizraujošs.
Var vienu gleznojumu/dizainu izmantot dažādos apģērbos un aksesuāros- gan kleitās, kreklos, gan apavos. Pietam gleznot uz iPad varu gandrīz jebkur.

Katrs zīmējums/ gleznojums tiek radīts izmantojot plašu digitālo krāsu, otu, zīmuļu paleti. Izmantoju, gan akvareļu, gan eļļas, gan citas tehnikas. Tālāk izvēlos izstrādājumus, kurus vēlos jums piedāvāt, un radīto kompozīciju maketēju uz piegrieztnēm. Pēctam, kad jūs izdarāt savu izvēli-veicat pasūtījumu- mani sadarbības partneri materiālu operatīvi nodrukā, izstrādājumu izgatavo un nosūta jums.
Tas ir ekaloģiski, jo nav pārprodukcijas vai „iesaldētu” materiālu. Un, protams, ir lētāk nekā, ja izstrādājumi apgleznoti ar roku pēc individuāla pasūtījuma. Tai pat laikā- ekskluzivitāte paliek, jo nepārtraukti radu jaunus dizainus un var gadīties, ka kāda dizaina kādu izstrādājumu internetveikalā pasūtāt tikai jūs vai tikai daži cilvēki

Lūdzu, pirms pasūtāt kādu izstrādājumu- pārliecinieties, ka Jūsu mēri atbilst norādītajiem izmēriem tabulā.

Fotogalerijā mana digitālā dizaina izstrādājumi, kombinēti ar citiem apģērbiem.
Modele un printētā dizaina apģērbi/ aksesuāri- Agnese Vaļiniece
Mati-Liene Ķepīte
Meikaps/stils- Salvija Oknere
Foto-Kitija Deme

Naukšēnu durviss Valmieras “Sajūtu parkā”

Valmierā ir kāda ļoti īpaša vieta- “Sajūtu parks”, kuru radījusi tā direktore Iluta Urbanoviča. Mainoties novadu robežām, viņa aicināja katru novadu sagatavot durvis, kas ir zīmīgas ar savu senumu, atrašanās vietu vai vēstījumu uz tām. Durvis nu ir izvietotas “Sajūtu parkā” un apmeklētāji tās var apskatīt un varbūt uzzināt arī ko jaunu
Jūtos pagodināta, ka Naukšēnu novads aicināja mani piedalīties šajā projektā. Par objektu kļuva Naukšēnu novada pašvaldības administratīvās ēkas galvenās ieejas durvis, kuras 2019.gadā tika nomainītas pret jaunām. Šai projektā piedalījās Diāna Glušonoka, Jānis Zuments, Indra Jirgena, Aiga Stiere un Es- Agnese Vaļiniece. Ideja bija, lai durvis ir ne tikai vizuāli interesantas, bet arī stāsta par novadu, kurš atrodas dabas viducī, kura centrā ir Naukšēnu muiža ar skaistajām lauvām, rosīgi ļaudis un dažādas skaistas un ļoti interesantas apmeklēšanas vērtas vietas.

Bilžu galerijā redzams gan tapšanas process, gan rezultāts.

Radošā komanda- domes priekšsēdētājs Jānis Zuments, Naukšēnu cilvēkmuzeja direktore Diāna Glušonoka, māksliniece Agnese Vaļiniece un Naukšēnu vidusskolas direktore Aiga Stiere, pie Naukšēnu novada durvīm
Valmierā Sajūtu parkā.

 

Sadarbībā ar Rūjienas novada Tautskolu

 

Zīda šalles tapšanas process no iedvesmas gūšanas līdz gatavai šallei

Zīda šalles tapšanas process no iedvesmas gūšanas vērojot leduspuķes, tad iestiepjot rāmī zīdu, gleznojot, līdz gatavai šallei.

 

Fotosesija vasaras sakumā

Fotogrāfe: Dzintra Žvagiņa

Lēnām sāk raisīties pumpuri un ziedēt pļavas…arī kleitas “uzzied”

Foto: Solvita Melne , Iveta Salmiņa un Agnese Vaļiniece – Modeles: Solvita Melne un Iveta Salmiņa – Kleitas: Agnese Vaļiniece

Izstāde ar manu līdzdalību sv.Pētera baznīcā Rīgā

Zāļu tirgus Doma laukumā 2019

Brīvdabas Muzeja gadatirgus – svētki un atkal tikšanās!  Paldies, paldies, paldies!

Klientu diena “Ābelītēs”

Izstādes atklāšana “Zīds – Ziema – Ziedi – Zelts” KLASE – Riga

Lina kleitas by Agnese Valiniece

Klase 2018 – Riga

Manas un Esmeraldas Pasites izstādes “Savienojot nesavienojamo” atklāšanas pasākums Naukšēnu cilvkmuzejā! Paldies muzeja vadītājai Diānai un viesiem par lielisko vakaru!

Naukšēnu novada svētki 2017

Klase 2017 – Riga