Ļaujies kārdinājuma burvībai un iepriecini sevi!

Skaistas lietas, lai izceltos!

 • Apgleznotas zīda kaklasaites, šalles, lakati, kakla lakatiņi;
 • Apgleznotas zīda  kleitas, blūzes, tunikas, gleznas, interjera priekšmeti;
 • Apgleznotas lina kleitas, brunči, lakati; spilveni, interjera priekšmeti;
 • Izšūtas „tīmekļu” šalles un apmetņi;
 • Oriģinālas  korporatīvas un privātas dāvanas.

Sevis izzināšanai un priekam

 • Radošas darbnīcas zīda šalles, lina brunču apgleznošanā, u.c..
 • Dažādu rokdarbu un auduma rotāšanas veidu meistarklases/ radošās darbnīcas.
 • Dzimšanas dienas, Vecmeitu u.c. ballītes  ar zīda apgleznošanu, lakatu siešanas demonstrējumiem, vai citām radošām darbnīcām pēc vienošanās; ar uzkodām un našķiem jaukā atmosfērā.
 • Radošās nometnes sevis izzināšanai un reģenerēšanai skaistā lauku viensētā Ziemeļvidzemē, ar zīda apgleznošanu, dabas materiālu kārtošanu, klusuma klausīšanos, neirografiku un ģimenes sistēmiskajiem sakārtojumiem nelielās grupās .
 • Vadu arī radošās darbnīcas ģimenes ballītēs vai korporatīvos pasākumos.
 • Varam kopīgi izplānot radošu darbošanos jūsu svētkos!
Cover for Agnese Vaļiniece Tekstils Dizains Mode
642
Agnese Vaļiniece Tekstils Dizains Mode

Agnese Vaļiniece Tekstils Dizains Mode

Agneses Vaļinieces dizaina aksesuāru salondarbnīca

Pelēks. Bāli pelēks. Koši pelēks, bet pelēks. Rīti, dienas, vakari, debesis un zeme- viss vienmērīgi pelēks. Ja vēlies saplūst ar ķērpjiem, meža un pļavas gariem, ar pasauli šobrīd- iegādājies kaut ko no manas Meža garu kolekcijas, kurā zirnekļu tīklu, ķērpju un sūnu nokrāsas savijas meža garu čukstos. Vai gluži pretēji- spītējot pelēkumam- iegādājies kaut ko košu no citām kolekcijām. agnesevaliniece.com/shop/Lai patīk un labi nēsājas!Mājaslapā www.agnesevaliniece.com visas apdrukātā dizaina kolekcijas papildinātas ar jauniem produktiem un ir arī jaunas kolekcijas. Ideju ir daudz un jaunie dizaini jau saradīti. Iecere ir sekojoša -ik pa pāris mēnešiem kāds dizains tiks ņemts ārā no internetveikala, lai tā vietā liktu citu dizainu, citus izstrādājumus. Tad nu ātri dodies uz agnesevaliniece.com/shop/ un iepērcies, lai nenokavētu! 🙂 Vienas kolekcijas ietvaros var sakomplektēt super garderobi ar T-kreklu, apaviem, somu, legingus, hūdiju vai kā citādi. Ieskaties, iepērcies un baudi būšanu košumā!2.Ja gribi, lai uzradu kādu dizainu konkrētiem izstrādājumiem piem., Tavai ģimenei vai draugu kompānijai- sazinies ar mani un ieģērbsim jūs visus vienāda raksta (tikai jums izgatavotā dizaina) dažādās drēbēs- gan bērnus, gan pieaugušos. Tad vasaras festivālos vai ceļojumu laikā būs vieglāk vienam otru ieraudzīt un nepazust pūlī!3. Vīrieši Jūs neesat aizmirsti. Ja gribat kādu izstrādājumu no konkrētās kolekcijas sev- uzrakstiet man un radīsim iespēju jums tādu iegūt- gan apavus, gan kreklus, gan visu citu.Kā jau iepriekš rakstīju, apdrukātā dizaina izstrādājumi tiek izgatavoti tikai pēc pasūtījuma izdarīšanas, tāpēc , lūdzu, īpaši iedziļinies mēros un pasūti sev atbilstošu apģērbu, nevis divus un tad vienu sūti atpakaļ. Esmu izvēlējusies darboties maksimāli ekoloģiski, lai nav pārprodukcijas un ja izvēlies izstrādājumus no mana piedāvātā klāsta- esi droša, sekošu līdzi, lai nebūtu simtiem vienāda dizaina krekliņu vai citu izstrādājumu. Neskatoties uz to, ka tie nav individuāli gatavots roku darbs, tie vienalga būs limitētā daudzumā, lai saglabātu unikalitāti. ... See MoreSee Less
Auf Facebook anzeigen